Informace o dodání

Obvykle bude vaše objednávka odeslána do 2 dnů od obdržení objednávek a doba dodání trvá přibližně 7-14 pracovních dnů. Nabízíme Vám 5denní vrácení a výměnu za účelem poskytnutí vynikajících nákupních zážitků. A zákazník by měl zaplatit za zpáteční náklad. Pokud zjistíte, že obdržené objednávky jsou vadné, okamžitě nás kontaktujte a požádejte o další kroky. Neschválíme však škody způsobené člověkem.

1). Chcete-li vrátit zboží za vrácení / výměnu zboží, přečtěte si následující položky: Pokud obdržíte poškozenou komoditu od poštovníka nebo se vám produkt nelíbí, okamžitě nás kontaktujte a dejte nám podrobné vysvětlení a jasné fotografie. Budeme se zabývat případem podle podmínek a odpovědět vám co nejdříve.

2). Pokud si chcete vyměnit objednávku pouze z důvodu osobních nápadů, musíte zaplatit za zpáteční náklad. Výměna je akceptována pouze tehdy, když nás kontaktujete do 5 dnů od jejího obdržení. Vrácené zboží by mělo být v dobrém stavu bez jakéhokoli potříkání, oděru, namáčení nebo zničení prasklin.

3). Ujistěte se, že balení skladujete v dobrém stavu před tím, než předáte zásilku poštovnému. Vyplňte prosím správnou dodací adresu a naše kontaktní číslo při odeslání zboží. Po odeslání nám prosím zašlete e-mail s názvem nákupního účtu, číslem a číslem položky produktu a číslem sledování. Veškeré odpovědnosti za případnou ztrátu nebo poškození během doručení objednávky nám zašlete zpět.

4). Před vrácením vám zhodnotíme produkty, které jste vrátili. Potřebujeme zpracování přezkoumání a zaslání nového produktu do 7 až 14 pracovních dnů. Veškeré časy refundace závisí na odlišném systému pečení, my vám zašleme e-mail, abychom vás upozornili na konkrétní čas. Chcete-li si vyměnit různé produkty, je třeba zvýšit nebo snížit platbu, pokud jsou ceny dvou produktů odlišné.

5). Všechny objednávky špičkové kvality produktů mohou mít záruku jednoho roku, pouze pokud jsou výrobky v záruce. Nezahrnuje záměrné poškození nebo běžné opotřebení (jako jsou škrábance, zářezy apod.). Volná oprava je k dispozici pro každou objednávku zakoupenou v našem obchodě, ale pouze pro ne-umělé vady.

Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte nás emailem.

Jak získat sledování No

2. můžete nám poslat e-mail, abychom ji dostali.

3.login na našich webových stránkách pro kontrolu stavu objednávky, dostanete to.

Jak zkontrolovat informace o sledování

většinu informací o sledování můžete zkontrolovat http://www.17track.net/cs/ 

některé mohou být zkontrolovány v www.dhl.com

Současně můžete použít níže uvedený odkaz na odkazy: