o nás

Vítejte na www.minoeu.com, která patří společnosti Mino Store Trade LTD, je výrobcem oblečení s 10letou zkušeností s OEM / ODM. Naše továrna je 35.000 metrů čtverečních s více než 1000 pracovníků a hlavní produkty jsou nike, asics adidas jordan newblance, boty timberland, a tak dále. Založili jsme hlubokou spolupráci s některými světově proslulými podniky, jako je největší světový prodejce wal-mart, slavný on-line obchod Ebay, světově proslulý obchod s dary Disney, a také máme bohaté zkušenosti pro globální maloobchod a velkoobchod.

Nachází se v New Yorku, www.minoeu.com je vedle jedné z nejrychleji rostoucích oblastí světa - severně od Ameriky. Máme stabilní nákupní kanály, které mohou poskytnout více než 5.000 druhů spotřebních výrobků. Jsme odhodláni poskytovat konkurenční ceny a kvalitní pro naše zákazníky. Pomáháme zákazníkovi najít vhodné výrobky za zvýhodněnou cenu je náš duch.

Naše výhody:

1. Profesionální výrobce Máme několik výrobních základen v oblečení, shromažďujeme více než 3000 zaměstnanců a profesionální tým R & D,

2. Vysoká kvalita služeb

Věříme, že zákaznický servis je naším hlavním úkolem a neustále se snažíme překonat očekávání klientů. A máme více než 4 roky drahocenných zkušeností v zámořském vývozu. Chápeme potřeby celého trhu a vždy jsme schopni poskytnout kupujícím nejnovější produkty pro své regiony. Kromě toho náš návrhářský tým neustále vyvíjí a vylepšuje každou sérii a je vždy na výhledu žádoucí nové položky.

3. Vysoká kvalita produktů

Standardy kvality produktů jsou zaručené. Většina našich výrobků získala mezinárodní systém řízení jakosti ISO 9001. Všichni vyrábějí s nejlepším surovinami a zpracovanými materiály a pokročilou technologií. Každý produkt musí před prodejem provést přísnou kontrolu kvality, včetně testu odolného proti nárazům, testu baterie a tak dále.

4. Konkurenční cena

Nacházíme se v Hangzhou a Fuzhou, kde je hedvábná základna Číny, která vlastní bohaté suroviny a dělá masovou výrobu. V tomto případě můžeme našim zákazníkům nabídnout produkt s nízkou cenou s vysokou kvalitou.

Úpěnlivě doufáme, že spolupracujeme se zákazníky z celého světa. Pokud máte zájem o naše výrobky, neváhejte nás kontaktovat. Budete mít nad našimi produkty velkou důvěru.

Naše vize

Platforma přímého exportu

Snažíme se poskytovat globálním zákazníkům služby one-stop. Využitím nejnovějších oděvů, šatů, dresů a integrovaných řešení dodavatelského řetězce zajistíme udržení transparentní, efektivní a nákladově efektivní operace, aby zákazníci získali maximální konkurenční výhodu.

Naše poslání

Snažíme se maximalizovat hodnotu pro naše partnery

Strategickým začleněním našich zdrojů a hedvábných řešení se snažíme dlouhodobě maximálně zhodnotit naše investory, kupující a výrobní partnery.